Yarım asırlık tecrübe.

Yeni nesil Japon takım çelikleri.

Resmi distribütörü olduğumuz Japon çelik üreticisi Daido Steel’in özel takım çelikleri stoklarımızda.

4 nesildir tek noktadan ısıl işlem ve çelik hizmeti.

Ürünlerinize özel çözümler.

Hızlı ve güvenilir hizmet.

'den beri.

Tecrübe

Isıl işlem ve çelikte 50 yıllık tecrübeye sahip, ülkemizin en eski fason ısıl işlemci ve çelikçilerinden biri olan firmamız günümüzün teknolojilerini deneyimleriyle birleştirerek sanayi kuruluşlarına ısıl işlem ve çelik konusunda çözüm ortağı olma pozisyonundadır.

Hızlı Hizmet

Müşterilerimiz için zamanın ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu bilinç çerçevesinde, yüksek ısıl işlem kapasitemiz, üretimimize esneklik sağlayan farklı ebatlardaki ekipmanlarımız, testere makinesi parkurumuz, güçlü çelik stoğu, geniş stok çeşitliliği ile haftanın yedi günü 24 saat çalışarak, siz değerli müşterilerimize en hızlı hizmeti sunmaktayız.

Deneyimli Kadro

 Isıl işlem ve çelik sektöründe mükemmel kalite için makine ve ekipman kadar çalışan personelin de önemi çok yüksektir. Firmamızda konusunda uzman, doktor ve yüksek mühendislerden ve ayrıca  deneyimli  mavi yaka personelinden oluşan kadromuz ile müşterilerimize en iyi kalite ve hizmeti sunmaktayız.

Yüksek Teknoloji

Makine ve ekipman yatırımlarında tercihini ısıl işlem sektörünün en iyi ve en gelişmiş teknolojilerinden yana kullanan firmamız bu sayede müşterilerine yapılan ısıl işlemlerde mükemmel tekrarlanabilirlik ve kontrol sunmayı garanti etmekdir. Firmamız aynı zamanda çelik kesim ve stok yönetiminde sektörünün en gelişmiş teknolojilerine sahip makine ve ekipmanlarını kullanmaktadır.

Güven

Isıl işlem sektöründe hizmet vermeye başladığımız 1967 yılından bu yana müşterilerimizin tüm istek ve taleplerine her zaman büyük bir özveriyle cevap vermeye çalışan firmamız, bu özverisinin karşılığı olarak günümüzde 1000’in üzeri müşterisinin güvenini kazanmış bir şekilde sektörünün önde gelen kuruluşlarından biri olarak çalışmaya devam etmektedir

Üstün Kalite

Önerler çelik ve ısıl işlem olarak temel amacımız müşterilerimize en iyi kaliteyi sunabilmektir. Tüm ekibimiz bu bilinçle hareket etmektedir. Bu amacı gerçekleştirebilmek için tüm cihaz ve ekipmanlarımız ileri teknolojiye sahip ve uyguladığımız tüm prosesler bilgisayar kontrolünde gerçekleştirilip, kayıt altında tutulmaktadır. Stoklarımıza giren her çelik gerekli kontrollerden geçmektedir.

Hakkımızda

Önerler Çelik ve Isıl İşlem, Türkiye’de otomotiv ve makine endüstrisinin merkezi konumunda bulunan Bursa’da 1967 yılında, kurucumuz teknik öğretmen Sn.Adem Öner’in kendi imkanları ile imal ettiği elektrikli bir fırınla ısıl işlem faaliyetlerine, 1974 yılı itibariyle takım çeliği satış hizmetlerine başlamıştır.

Günümüzde firmamızın ısıl işlem şubesi, BTSO OSB’de bulunduğu, yaklaşık 5000 m2 lik  modern tesisinde atmosfer kontrollü fırınlar, vakum fırınları, nitrasyon fırınları ve indüksiyon sertleştirme makinaları ile müşterilerinin tek noktadan ısıl işlem ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Isıl işlem şubemiz; ıslah, sementasyon, gaz nitrokarbürleme, gaz nitrasyon, vakum sertleştirme, vakum sementasyon, tavlama, gerilim giderme, vakum altı sert lehimleme, menevişleme, indüksiyon sertleştirme işlemleri haricinde, taşlama, test – analiz ve ayrıca ısıl işlem ve çelik konusunda teknik destek hizmetleri de vermektedir.

Isıl işlem şubemiz, 2001 yılında QS-9000, 2006 yılı itibarı ile de IATF 16949 belgesine hak kazanmıştır. Ülkemizde ısıl işlem talebi sürekli  artmakta olan uzay, havacılık ve savunma sanayi sektörüne daha kaliteli hizmet verebilmek için 2020 yılı itibarı ile AS9100 kalite belgesine hak kazanmıştır.

Çelik satış şubesi ise Beşevler Sanayi Bölgesi’nde bulunan satış ve stok sahası ile başta soğuk iş takım çeliği, sıcak iş takım çeliği, plastik kalıp çeliği, darbe çeliği, yüksek hız çeliği, civa çeliği, toz metal çelikler ve alaşımlı imalat çelikleri  olmak üzere farklı tip ve ebatlarda çeliklerin satış hizmetini sunmaya devam etmektedir.

Sektöründeki teknolojik gelişmeleri sürekli takip eden ve yatırımları ile bu teknolojilerin Türkiye’deki öncülerinden biri olan firmamız, 50 yıllık birikimi, deneyimli kadrosu ve 3 kuşaktır görevinin bilincinde olan yönetim kadrosu ile takım çeliği ve ısıl işlem konusunda  sektöründe lider uluslararası ve yerli sanayi kuruluşlarının tercih ettiği çözüm ortağıdır.

Kalite.
Güven.
Hız.
Performans.
Tecrübe.
tr_TRTürkçe