Select Page

Çelik? Önerler.

Takım çelikleri ticaretinde 45 yılı aşkın tecrübemiz ile çeliklerimizi 5 farklı ülkeden ithal ediyor ve kalite odaklı bir firma olarak sanayiye hizmet vermeye devam ediyoruz. Bursa’da kurulan ve Bursa’da faaliyetine devam etmekte olan firmamız, günümüzde tüm Türkiye’ye kaliteli çelik hizmeti vermektedir. Bu işi sadece ticaret olarak değil, takım çeliği metalurjisinde uzman kadromuz ile son teknolojileri ve gelişmeleri takip ederek, TEKNIK olarak ve en önemlisi müşteri memnuniyetini önemseyerek yapıyoruz.

Referanslarımız hakkında detaylı bilgi talepleriniz için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz.

01

Kaliteli Çelik.

Önerler’de stoğa giren her çelik, standartlarına uygun ve maksimum performans alınacak şekilde ürettirilir. Çeliklerin işleme özellikleri, sertlikleri, mekanik özellikleri ve kimyasal alaşımı gibi özellikleri hem firma içi laboratuvarda test edilerek hem de bağımsız bilim kuruluşlarında test edilerek tedarik edilmektedir.  

02

Stok Gücü.

Stokta her zaman maksimum çeşitliliği hedefleyen firmamız, soğuk iş takım çelikleri, sıcak iş takım çelikleri, darbe çelikleri, plastik kalıp çelikleri, yüksek hız çelikleri, toz metalurjik çelikler, alaşımlı imalat çelikleri, sementasyon çelikleri, civa çelikleri, karbon çeliği saclar vb. birçok özel kaliteli çeliğin geniş hacimli ve  geniş ölçü aralığı ile stoğunu devamlı olarak tutmaktadır.

03

Hız.

Tam otomatik(NC) ve yarı otomatik olmak üzere toplam 18 adet son teknolojiye uygun şerit testere makinemiz ile 0.1mm’hassasiyete kadar yüksek hızlı kesim hizmeti vererek, alanında Türkiye’de lider firmalardan biri halini alıyoruz.

Toplam Şerit Testere Makinesi

04

Güçlü Sevkiyat Ağı.

Firmamızın sevkiyat ağı, maksimum hızda olması hedefiyle ayrı bir ekip tarafından yönetiliyor. Toplamda 7 araç ile Bursa ve özel durumda çevre illere hem çelik hem de ısıl işlem sevk hizmeti veriyoruz.

Toplam Sevkiyat Aracı

05

50 Yılı Aşkın Bilgi Birikimi.

Tüm bilgi birikimimizi müşterilerimiz ile paylaşarak, en doğru çelik ve ısıl işlem seçiminin yapılmasını sağlıyoruz. Böylelikle hem çelik hem de ısıl işlem olarak elde edilebilecek maksimum performansa ulaşılıyor.