Select Page

Haberler

Yeni Nesil Japon Soğuk İş Takım Çeliği DCMX Artık Türkiye'de

Firmamızın resmi distribütörlüğünü almış olduğu Japon çelik üreticisi Daido Steel’in yeni nesil yüksek tokluğa sahip soğuk iş takım çeliği DCMX Önerler Çelik’te. Çeşitli ölçülerde lama ve yuvarlak olmak üzere stoklarımıza giriş yapmıştır, detaylı bilgi için lütfen iletişime geçin.

VBN Components Resmi Distribütörlüğü

Firmamız 2021 Mart ayı itibariyle İsveç’te yer alan eklemeli imalat (Additive Manufacturing, 3D Printing) geliştiricisi ve üreticisi VBN Components’in Resmi Distribütörlüğünü almış bulunmaktadır. VBN Components’in ürünleri arasında eklemeli imalat ile üretilen zımba, özel takım ve kalıplar yer almaktadır. Detaylı bilgi için eklemeli imalat sayfamıza göz atın.

Daido Steel Resmi Distribütörlüğü

Firmamız 2020 yılından itibaren Japon çelik üreticisi Daido Steel’in tüm Türkiye’yi kapsayan resmi distribütörlüğünü almış bulunmaktadır. Yeni nesil özel takım çeliklerinin ithalatı yapılmaktadır.

Makine Parkurumuza Bekamak 420XS Eklendi

Bursa’lı testere makinesi üreticisi Bekamak’ın son modellerinden olan yüksek teknolojili CNC şerit testere makinesi 420XS Önerler Çelik’te devreye alındı. Artık kesimleriniz daha hızlı, daha hassas ve daha ekonomik.