Select Page

Mühendislik Hizmetleri

Müşterilerimizi daha gelişmiş mühendislik projeleri ile destekliyoruz; örneğin konvansiyonel üretim yöntemleriyle üretilen bir parçayı eklemeli imalat(AM) ile üretmek için bir proje oluşturabiliriz. Soğutma kanalları ekleyerek, ağırlığı azaltarak veya birkaç parçayı tek bir parçada birleştirerek eklemeli imalat avantajlarını tam olarak kullandığımız önceki projelerimizi kullanabiliriz. Aklınızda bir parçayı geliştirebilecek fakat konvansiyonel bir yöntem ile üretilemeyecek bir fikriniz varsa bizlerle paylaşabilirsiniz. Fikrinizi gerçekleştirmek için her zaman mühendislik desteği verebiliriz.

Dizayn ve tersine mühendislik

Müşteriye fikrin geliştirilmesinden (ortak tasarım/yeniden tasarım) veya bir 3D CAD modeli oluşturmak için doğrudan bir üründen başlayarak (tersine mühendislik) yardımcı olabiliriz.

Gerçekleştirmek istediğiniz bir fikriniz mi var? Potansiyel bir kullanım alanı görüyor musunuz veya mevcut bir parçayı optimize etmek mi istiyorsunuz? VBN ve Önerler olarak, tasarımınızda size yardımcı olabilir ve modeliniz için en uygun Vibenite® malzemesini seçebiliriz. 3D CAD modeli oluşturmak için fikrin geliştirilmesinde size yardımcı olabilir veya direkt bir ürün üzerinden tersine mühendislik yapabiliriz.