Select Page

Sektörler

Firmamız günümüzde; otomotivden savunma ve havacılık sanayisine kadar hemen hemen tüm sektörlerden, yurt içi ve yurt dışı, sektörünün lider kuruluşları da dahil olmak üzere, 1000‘ in üzerinde firmanın ısıl işlem ve çelik konusundaki ihtiyacını karşılamaktadır.

Referanslarımız hakkında detaylı bilgi talepleriniz için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz.

01

Otomotiv Sanayi

Firmamız günümüzde ağırlıklı olarak otomotiv sanayisine hizmet vermektedir. Takım çelikleri ve vakum ısıl işlemde otomotiv sanayisinde 50 yılı aşkın tecrübe…

02

Makine Sanayi

Makine sanayisine, firmamızın kuruluşundan itibaren alaşımlı imalat çelikleri ve sementasyon çelikleri sağlayarak, ısıl işlem hizmetleri ile birlikte kapsamlı bir hizmet veriliyor.

03

Genel İmalat Sanayi

Genel imalat sanayisinde ihtiyaçlara özel ısıl işlem hizmetleri veren firmamız, dünya çapında geniş tedarık ağı sayesinde ihtiyaçlara özel çelik de tedarik etmekdir.

04

Savunma ve Havacılık Sanayi

Firmamız, almaya hak kazandığı sertifikalar ile savunma ve havacılık sanayisine ısıl işlem hizmeti vermektedir. Ek olarak, NADCAP sertifikalı çeliklerin tedariğini sağlamaktadır.

05

Tarım Makineleri Sanayi

Tarım makineleri sektörüne çeşitli ısıl işlem hizmetleri, alaşımlı imalat çelikleri ve sementasyon çelikleri tedariği sağlanıyor.